ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΕΜΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
![logo-ποεβυ-kentriko](https://www.poevy.gr/wp-content/uploads/2022/02/logo-ποεβυ-kentriko.png)
Την Δευτέρα 30 Μαρτίου του 2015 πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές του Συνδέσμου Εμπόρων & Βιοτεχνών Υαλοπινάκων Νομού Αχαΐας. Η σύσταση του νέου Διοικητικού Συμβουλίου είναι η εξής:
Πρόεδρος: Γαρουφαλής Γεώργιος
Αντιπρόεδρος: Πελεκάνος Ανδρέας
Γεν. Γραμματέας: Βλάχου Παναγιώτα
Ταμίας: Μπαζιώτης Βασίλειος
Μέλος: Γουλιάμης Παναγιώτης
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εμπόρων & Βιοτεχνών Υαλοπινάκων συγχαίρουν το νεοεκλεγέν Δ.Σ. του Συνδέσμου για την εκλογή του καθώς επίσης και για την επανενεργοποίηση του Συνδέσμου μετά από 9 χρόνια.
Τέλος, εύχονται στα μέλη του Δ.Σ. καλή επιτυχία για το δύσκολο έργο που αναλαμβάνουν.